Přijďte diskutovat o budoucnosti města!
Diskuse nad budoucností našeho města proběhne již v neděli 12. ledna od 16 hodin
Na základnu v Náměšti nad Oslavou se vrátily vrtulníky Mi-171Š z mise v Polsku.
Vezměte rodinu a přátele na vycházku po stezce, která zábavnou formou představí život v přírodě kolem nás.