V Bíteši přibude čtyřicet nových parkovacích míst
Ve Velké Bíteši vznikne čtyřicet nových parkovacích míst. Těšit se na ně mohou především obyvatelé sídliště U Stadionu. První stavební práce jsou již v plném proudu.
Náměšť získala významné ocenění. Jak to vnímá starosta města?
Dlouho očekávaná rekonstrukce se zase posouvá. Důvody jsou hned dva.